Besilaukiančioms

 • Nuo ketvirtojo nėštumo mėnesio krūtinė vis didėja, talijos beveik nelieka, vis labiau išryškėja pilvukas. Šiuo laikotarpiu moteris vis dažniau ima skųstis skausmais nugaros srityje, kyla noras prilaikyti pilvuką. Kad galėtų nors šiek tiek palengvinti naštą, moteris stengiasi išlenkti nugarą ir taip kompensuoti padidėjusį svorį. Tokių veiksmų rezultatas - stuburo kryžminės dalies pertempimas, nuovargis ir nugaros raumenų skausmas.
  Nelaukite kol atsiras šie simptomai! Specialūs elastiniai diržai padės būsimai mamytei išsaugoti teisingą laikyseną ir gyventi pilnavertį aktyvų gyvenimą net paskutiniu nėštumo laikotarpiu. Dauguma modelių yra su vertikaliais korsetiniais įsiuvais,papildomai atpalaiduojančiais stuburą.

  BESIŪLĖ LIEMENĖLĖ
  Kodas: 1403

  Medicininė elastinė besiūlė liemenėlė tinkanti ir nėščioms.

  Kaina 711
  DIRŽAS-KELNAITĖS NĖŠČIOMS NERA
  Kodas: 9902
  Kaina 1904
  PALAIKOMASIS DIRŽAS NĖŠČIOMS KIRA Comfort
  Kodas: 0009 Comfort

  Medicininis elastinis palaikomasis diržas, apsaugantis nuo priešlaikinio pilvo nusileidimo, pašalinantis krūvį pilvo apačioje ir nugaros srityje. Apsaugo nuo galimo pilvo odos išsitampymo ir strijų.

  Kaina 2228
  PALAIKOMASIS DIRŽAS NĖŠČIOMS GERDA LUX
  Kodas: 9806 LUX

  Palaikomasis diržas, skirtas pašalinti krūvį nuo apatinės nugaros dalies ir laikyti pilvą nėštumo metu. Naudojamas taip pat ir pogimdyminiu laikotarpiu, pilvo raumenų tonusui atstatyti. Diržas apsaugo nuo priešlaikinio (patologinio) pilvo nusileidimo, sumažina krūvį mažajame dubenyje ir apatinėje nugaros dalyje. Saugo nuo galimų  pilvo odos strijų.

  Kaina 2417
  PALAIKOMASIS DIRŽAS NĖŠČIOMS GERDA AIR
  Kodas: 9806 Air

  Palaikomasis diržas, skirtas pašalinti krūvį nuo apatinės nugaros dalies ir laikyti pilvą nėštumo metu. Naudojamas taip pat ir pogimdyminiu laikotarpiu, pilvo raumenų tonusui atstatyti. Diržas apsaugo nuo priešlaikinio (patologinio) pilvo nusileidimo, sumažina krūvį mažajame dubenyje ir apatinėje nugaros dalyje. Saugo nuo galimų pilvo odos strijų.

  Kaina 2610
  DIRŽAS-KELNAITĖS NĖŠČIOMS, Nera LUX
  Kodas: 9902 LUX

  Tampriosios medicininės kelnaitės nėščiosioms

  Kaina 2968