Tvarsčiai ir elastiniai bintai

 • ČIURNOS SĄNARIO TVARSTIS
  Kodas: 9610

  Elastingas tvarstis tvirtam pėdos fiksavimui sportuojant, vaikštant, bėgiojant. Traumų profilaktikai ir gydymui. Lengvai tvirtinamas, patogus kasdieniniam dėvėjimui avalynėje.

  Kaina 221
  UNIVERSALUS CILINDRINIS TVARSTIS
  Kodas: 9605

  Tankus elastingas tvarstis, naudojamas varikozės, tromboflebito, patempimų ir išnirimų profilaktikai bei gydymui.

  Kaina 254
  CILINDRINIS ČIURNOS TVARSTIS
  Kodas: 9605-03

  Elastinis cilindrinis tvarstis čiurnos sąnario fiksacijai. Skirtas patempimų ir išnirimų elastingam fiksavimui gydymo metu bei profilaktikai.

  Kaina 329
  CILINDRINIS ALKŪNĖS TVARSTIS
  Kodas: 9605-01

  Elastinis cilindrinis tvarstis, alkūnės sąnario fiksacijai. Skirtas patempimų ir išnirimų gydymui ir profilaktikai. Tvarstį rekomenduojama naudoti perrišimo priemonėms fiksuoti ir sąnarių bei raumenų šilumai išlaikyti.

  Kaina 329
  ČIURNOS SĄNARIO TVARSTIS
  Kodas: 0005

  Elastingas tvarstis su „velkro“ užsegimu.  Naudojamas čiurnos sąnario tvirtam ir reguliuojamam fiksavimui. Taip pat sportinių traumų profilaktikai ir trauminių komplikacijų gydymui.

  Kaina 358
  CILINDRINIS KELIO TVARSTIS
  Kodas: 9605-02

  Elastinis cilindrinis tvarstis, kelio sąnario fiksacijai. Tvarstis skirtas patempimų, išnirimų, pabrinkimų, keloidinių randų (šie randai paprastai yra raudoni, dideli ir iškilę) gydymui bei profilaktikai.

  Kaina 590
  TVARSTIS RANKAI FIKSUOTI
  Kodas: 0110

  Palaikomasis tvarstis rankai fiksuoti. Skirtas naudoti reabilitacijos laikotarpiu po lūžių, patempimų, chirurginių intervencijų.

  Kaina 1114
  TVARSTIS RANKAI FIKSUOTI
  Kodas: 0110-01

  Medicininis prilaikomasis raištis rankai fiksuoti